פיתוח ושיווק מוצרי איכות לתינוקות

עם היווסדה בשנת 1986, חברת BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ שמה לה למטרה להצעיד ולהוביל את שוק מוצרי הבטיחות האיכותים לתינוקות בישראל.

כיום, עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ היא כיום החברה המובילה בישראל בתחום מוצרי תינוקות וילדים.  BabySafe מובילה בזכות רגישותה לצרכיו המשתנים של הלקוח הישראלי ולקצב ההתחדשות המהיר של מוצרי תינוקות ברחבי העולם.

חברת BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ מתמחה הן בייבוא ושיווק מותגי פרימיום, והן ביצור ופיתוח מוצרי איכות רבים תחת מותג הבית BabySafe. בין מוצרינו הרבים ניתן למצוא כסאות בטיחות, עגלות, טיולונים, תלת אופן,  כיסאות אוכל, צעצועים ואביזרי בטיחות שונים.

חדשנות מוצרית היא השם השני של BabySafe  מוצרי תינוקות בע"מ. מגוון העיצובים הגדול והייחודי של מוצרי תינוקות שלנו מתחדש מידי שנה בהתאם לצו האופנה ולטרנד הישראלי-עולמי. כל מוצרינו מפותחים ומיוצרים תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר אשר עושים את ההבדל.

כל מוצרינו עומדים בתקנים הבטיחותיים הבינלאומיים המחמירים ביותר ואיכותם בלתי מתפשרת המבטיחים לכם שביעות רצון ותחושת ביטחון הנובעת מהאחריות המלאה הניתנת לכם עבור רכישתכם.

מגוון עשיר המאפשר רכישה נבונה

חברת BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ מתגאה בצוות מפתחי מוצר ומעצבים מן השורה הראשונה בעולם, המתמחים בנושא הנדסת המוצר ובטיחות על כל היבטיהם.  מוצרי Babysafe  משווקים ביותר מ- 300 חנויות ורשתות בפריסה ארצית ומתגאה בשירות לקוחות קפדני.

אנו ב- BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ מאמינים כי בחירת מוצרי תינוקות היא עניין אישי. לכן, רק היחשפות למגוון העשיר ביותר של הפתרונות המוצעים, הבנה והכרה עמוקה של הפרטים הקטנים – יאפשרו לכם לקיים השוואה ולמצוא את המוצר המושלם עבורכם שיענה על כל מבוקשכם.

אנו ב- BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ גאים להציג בפניכם את המבחר המרשים של קו מוצרי התינוקות שלה, ומקווים שתמצאו את המידע המופיע באתר, הכולל: מפרטים, תקנים, טיפים ומאמרים – שימושי ובעל עניין ועזר עבורכם..

שירות לקוחות וייעוץ קפדניים

כחלק ממאמצי השירות והחתירה למצוינות שירותית, אנו פועלים להנגיש את כל המידע השירותי הנדרש. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון מוצרי תינוקות האיכותיים אותם אנו משווקים ונשמח לעמוד לשירותכם למתן יעוץ, עזרה והכוונה, כדי שתוכלו לקבל את המידע המיטבי למציאת המוצר המתאים ביותר לצורככם.

למותגים נוספים שלנו